کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 1401

25 اردیبهشت 1401

سازمان سنجش با انتشار کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1401 امکان شرکت در این آزمون را برای داوطلبانی که در موعد مقرر ثبت نام کرده بودند فراهم می کند. متقاضیان به منظور دریافت کارت ارشد ۱۴۰۱ می بایست از 25 اردیبهشت به سایت sanjesh.org مراجعه کرده و نسبت به دریافت کارت خود اقدام نمایند. 

همان طور که می دانید قبل از برگزاری هر آزمون می بایست بر اساس آمار داوطلبانی که در آن آزمون ثبت نام کرده اند، تمهیدات لازم صورت گرفته و جزئیات مربوط به زمان و مکان برگزاری به اطلاع داوطلبان برسد. پس از ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401 نیز که زمان آن توسط سازمان سنجش اعلام خواهد شد، این سازمان بر اساس اطلاعات دریافتی ثبت نام کنندگان مقدمات لازم برای برگزاری کنکور کارشناسی ارشد را مهیا کرده و برای داوطلبان، کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ را صادر می کند.

طبق روال سال های گذشته معمولا کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد حدودا 3 روز قبل از برگزاری آزمون بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد. متقاضیان می بایست در موعد مقرر برای دریافت این کارت اقدام کرده و از زمان و مکان برگزاری آزمون مطلع شوند. در ادامه به نحوه دریافت و اطلاعات مندرج بر روی کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1401 می پردازیم.  

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

با توجه به ادغام ثبت نام کارشناسی ارشد و ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، برای کلیه متقاضیان دانشگاه های سراسری اعم از دوره های روزانه، شبانه، پیام نور، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان و دانشگاه آزاد یک کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد منتشر می شود.

داوطلبان واجد شرایط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد 1401 می بایست پس از ثبت نام، منتظر اطلاعیه سازمان سنجش مبنی بر زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد باشند. این کارت در تاریخ 25 اردیبهشت از طریق سایت سنجش منتشر می شود.