نتایج اولیه آزمون دکتری اعلام شد.

23 فروردین 1401

 علیرضا کریمیان مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به اینکه نتایج اولیه آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 1401 امروز با تلاش بیشتر کارکنان و عوامل فنی زودتر از موعد مقرر از طریق درگاه اینترنتی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org اعلام شد گفت: داوطلبان با در اختیار داشتن شماره داوطلبی یا شماره پرونده و اطلاعات شناسنامه ای می توانند کارنامه نتایج اولیه آزمون خود را مشاهده نمایند.

گفتنی است طبق اطلاعیه مندرج در سایت سازمان مقرر بود که نتایج اولیه دکتری فردا اعلام شود، ضمنا دفترچه راهنمای انتخاب رشته تا فردا در دسترس متقاضیان این آزمون قرار می گیرد .

کریمیان افزود: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته از روز پنج شنبه 1401/01/25 تا روز یکشنبه مورخ 1401/01/28 فرصت دارند تا نسبت به ثبت کد رشته محل های انتخابی خود (حداکثر 50 کد رشته محل در صورت وجود) اقدام نمایند.

وی گفت: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته می باشند و متقاضی انتخاب رشته های دانشگاه آزاد اسلامی هستند، لازم است به درگاه اینترنتی www.azmoon.org مراجعه و براساس اطلاعیه های مربوط به دانشگاه آزاد اسلامی اقدام نمایند. 

به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور: متقاضیان برای کسب اطلاعات تکمیلی به اطلاعیه مندرج درسایت سازمان به نشانی https://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=13&id=7567 مراجعه نمایند .