پاسخ نشریحی سوالات ریاضی کنکور تجربی1400

پاسخ تشریحی سوالات ریاضی کنکور تجربی شامل پاسخ صحیح تمامی سوالات ریاضی کنکور سراسری تجربی سال 1400 به صورت تشریحی و با چندین روش و راه حل می باشد که توسط اساتید برتر کشور پاسخ داده شده است. لذا مرکز همراه تحصیلی برای دستیابی داوطلبان گرامی به بهترین راه حل ها و فرمول های ریاضی کنکور به گردآوری پاسخ تشریحی سوالات ریاضی کنکور تجربی از اساتید نامی و برتر کشور پرداخته است.

پاسخ تشریحی سوالات ریاضی کنکور تجربی

ریاضی کنکور تجربی.jpg

کنکور سراسری هر سال در 5 گروه آزمایشی بین هزاران داوطلب برگزار می شود. موارد امتحانی این آزمون دروس 3 سال دبیرستان می باشد که شرکت کنندگان جهت موفقیت خود لازم است آن ها را با دقت مطالعه نمایند.

رشته تجربی پرطرفدارترین رشته تحصیلی در دوره متوسطه است و درباره علوم تجربی و طبیعت بحث میکند . داوطلبان این رشته باید به دروسی همچون زیست شناسی و شیمی و زمین شناسی علاقه بالایی داشته باشند و همچنین در دروس دیگر همچون ریاضی هم باید وضعیت خوبی داشته باشند تا بتوانند در کنکور تجربی رتبه خوبی کسب کنند و به رشته های تاپ و برتر این رتبه دست پیدا کنند .

رشته تجربی یکی از پرمتقاضی ترین گروه های آزمایشی است که متقاضیان زیادی جهت تحصیل در رشته های کنکور تجربی با هم به رقابت می پردازند اما دستیابی به رتبه های بالای کنکور تجربی بسیار سخت و رقابتی است. برخی از دروس این رشته تاثیر مستقیمی بر روی درصد داوطلبان کنکور دارد. درس ریاضی یکی از این دروس اختصاصی مهم اما دشوار برای دانش‌ آموزان رشته تجربی است. نقطه ضعف بسیاری از دانش‌ آموزان تجربی، ریاضی کنکور است. اما این درس یکی از مهم ‌ترین و تاثیرگذار ترین درس‌ های اختصاصی برای گروه تجربی میباشد. به دلیل ساختار پیچیده و نکات فراوان و مهم درس ریاضی چه در آموزش و چه در تمرین و تست نیاز دانش آموزان ملزم به آشنایی با سوالات کنکور و پاسخ های صحیح این درس به روش تشریحی می باشند. زیرا اینکار باعث تقویت مهارت حل تست داوطلبان و کسب درصد بالا در درس ریاضی کنکور می شود. از جمله مزایای این روش ها می توان به آشنایی با سوالات تستی و 4 گزینه ای، حل کردن پرسش های کنکور سال های گذشته، یادگیری شیوه های تست زنی و... اشاره کرد. با توجه به اینکه اکثر داوطلبان کنکور سراسری به دنبال 100 زدن ریاضی کنکور هستند، مرکز همراه تحصیلی برای کمک به شما داوطلبان عزیز به حل سوالات ریاضی کنکور تجربی به شیوه تشریحی پرداخته است.

سوالات ریاضی کنکور تجربی

سوال تجربی ریاضی1.pngتجربی ریاضی2.png

تجربی ریاضی 3.png

دانش ‌آموزان گروه تجربی باید به 30 سوال این درس در 47 دقیقه در دفترچه تخصصی گروه تجربی پاسخ دهند. این بدین معنی است که داوطلبان برای هر سوال ریاضی به صورت میانگین 1 دقیقه و 56 ثانیه زمان دارند. داوطلبان گروه تجربی در دفترچه شماره 2 یا همان دفترچه تخصصی باید به 5 درس پاسخگو باشند. سومین درس در این دفترچه مربوط به درس ریاضی است. سوالات درس ریاضی گروه آزمایشی تجربی از سوال شماره 126 تا 155 دفترچه تخصصی این گروه را به خود اختصاص داده است.

 پاسخ تشریحی سوالات ریاضی کنکور تجربی

 پاسخ تشریحی ریاضی ت 1.jpg

 

 پاسخ تشریحی ریاضی ت 2.jpg

 پاسخ تشریحی ریاضی ت 3.jpg

 

پاسخ تشریحی ریاضی 4.jpg

پاسخ تشریحی ریاضی ت 5.jpg

پاسخ تشریحی ریاضی ت 6.jpg

پاسخ تشریحی ریاضی ت7.jpg

پاسخ تشریحی ریاضی 8.jpg

پاسخ تشریحی ریاضی ت 9.jpg

پاسخ تشریحی ریاضی ت 10.jpg

پاسخ تشریحی ریاضی 11.jpg

پاسخ تشریحی ریاضی ت12.jpg

پاسخ تشریحی ریاضی 13.jpg

پاسخ تشریحی ریاضی 14.jpg

پاسخ تشریحی ریاضی 15.jpg

پاسخ تشریحی ریاضی 16.jpg

روش مطالعه ریاضی کنکور

منابع ریاضی کنکور تجربی

منابع ریاضی کنکور انسانی

منابع ریاضی کنکور هنر

منابع ریاضی کنکور ریاضی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

یک نظر بنویسید

ارسال

محصولات مرتبط

  • img

    آموزش php

  • img

    آموزش php