آزمون زبان پایه یازدهم

زبان انگلیسی پایه یازدهم یکی از مجموعه دروس منابع زبان انگلیسی کنکور سراسری می باشد پس دانش آموزان نباید از اهمیت این درس غافل شوند.برای آمادگی در امتحانات پایان ترم زبان پایه یازدهم باید با بخش های مختلف این کتاب آشنا شوید و سپس با برنامه ریزی و حل نمونه سوالات سال های پیشین به سمت موفقیت در آزمون زبان گام بردارید.همچنین با استفاده از تدریس اساتید معتبر و با تجربه در این زمینه و مشاوران و آموزش های مرکز مشاوره همراه تحصیلی موفقیت خود را تضمین نمایید.

آزمون زبان پایه یازدهم

زبان11.jfif

کتاب زبان انگلیسی پایه یازدهم با نام Vision 2 دومین کتاب از مجموعه آموزشی دوره دوم متوسطه می باشد. این مجموعه در راستای دروس آموزشی دوره اول متوسطه با عنوان Prospect می باشد.دانش آموزان پایه یازدهم بایستی 112 صفحه مطالب این کتاب را در طول سال تحصیلی در قالب 3 درس و یک بخش ضمیمه آموزش ببینند.

Lesson 1: Underestanding People صفحات 15تا47

Lesson 2: A Healthy Lifestyle صفحات 49تا79

Lesson 3: Art and Culture صفحات 81تا107

افعال بی قاعده Irregular Verbs صفحات 108تا110

در این کتاب پایه یازدهم کلیه دانش آموزان گروه ریاضی – فیزیک، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی، همچنین علوم و معارف اسلامی 3 درس را می خوانند.

آزمون آیلتس

آزمون تافل

پدیدآورنده: سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشیاعضای گروه تالیف: سید بهنام علوی مقدم(سرگروه تالیف) – رضا خیرآبادی – مهرک رحیمی – حسین داوری – بهروز محمودی بختیاری – علی راستگو(ویراستار علمی)

ویراستار گروه تالیف: حسن ستایش

تعداد صفحات: 112 صفحه

هر درس بین 26تا 32 صفحه دارد که با تصویر گری زیبا و جذاب مطالب مفید زیر را به شما آموزش خواهد داد:

Get Ready

Conversation

New Words and Expressions

Reading

Vocabulary Development

Grammar

Listening and Speaking

Pronunciation

Writing

What you Learned

همه بخش ها بجز قسمت Vocabulary Development در کتاب زبان انگلیسی کلاس دهم قبل بوده است. در قسمت Vocabulary Development دانش آموزان یازدهمی با سه مفهوم مترادف Synonym، پیشوند و پسوندها Prefixes and Suffixes و متضاد Antonym آشنا خواهند شد.

دانلود کتاب زبان انگلیسی پایه یازدهم

برای دانلود کتاب درسی زبان انگلیسی پایه یازدهم کلیک کنید.

کتاب زبان انگلیسی پایه یازدهم

روش خواندن زبان انگلیسی برای آزمون پایان ترم یازدهم

در ابتدا باید واژگان را به طور کامل و با تمرکز فرا بگیرید.می توانید از فلش کارت های آماده یا فلش کارت هایی که خودتان در منزل درست می کنید استفاده نمایید.بهتر است یک سمت فلش کارت کلمه و تلفظ را بنویسید و سمت دیگر جمله‌ای را با آن کلمه بنویسید تا هر چه بهتر در ذهنتان ماندگار شود. برخی دانش‌آموزان فقط لغات آخر هر درس را می‌خوانند، اما در حقیقت بخش زیادی از لغات داخل متن درس هستند که باید معنی آن‌ها را بدانید. چون دانستن آن‌ها کمک زیادی به کسب نمره بالاتر در امتحان نهایی خواهد کرد.

درس زبان یک درس لغت محور است.خواندن واژگان به شما در درک معنی سوالات و تسلط بر آن ها کمک خواهد کرد زیرا بخش مهمی از امتحان بر مبنای معنی خواهد بود و اگر بتوانید درک درستی از سوال داشته باشید، می‌توانید نمره خوبی در آن کسب کنید.

خواندن واژگان را به روزهای امتحان موکول نکنید و به مرور و از همان ابتدا روزی چند لغت بخوانید تا وقتی به امتحان نزدیک شدید با حجم زیادی از لغات نخوانده روبرو نشوید. سعی کنید کلمات را در مثال ها و جملاتیکه به کار برده شده بخوانبد زیرا خواندن کلمات در جمله تاثیر بیشتری در به یاد ماندن آن دارد. 

آموزش زبان انگلیسی

می توانید برای آن که لغات بهتر در ذهن شما تثبیت شود از لغات مترادف و متضاد استفاده کنید به این شکل کلمات بهتر در ذهنتان می‌مانند.

بخش بعدی گرامر می باشد.اگر از ابتدا ساختار گرامر را یاد بگیرید برای تسلط در این بخش به شما کمک زیادی خواهد کرد.گرامر از جمله بخش هایی است که باید با تمرین بر روی آن مسلط شوید.مفاهیم پایه ای و نقش های  اسم، قید، صفت و فعل‌ها را خوب یاد بگیرید و در جملات و مثال های متعدد از آن ها استفاده کنید در این حالت وقتی ساختار جملات انگلیسی را بدانید، می‌توانید معنای جملات را درک کنیدچون بسیاری از جملات با استفاده از دانستن نقش ساختار ها معنا می شوند پس بدون یادگیری ساخت جمله درک معنا نیز دچار مشکل می‌شود.

 چگونه در آزمون زبان موفق شویم؟ 

از اهمیت فعل‌ها و زمان آن‌ها غافل نشوید.همچنین برای خود یادداشت برداری هایی به زبان و روش خودتان داشته باشید تا برای مرور نهایی شب قبل از امتحان از آن ها استفاده کنید.نکته‌ای که خیلی به شما کمک می‌کند یافتن نکات ذکر شده در گرامر هر درس و در متن همان درس است. به این شکل کاملا بر گرامر مسلط می‌شوید و نحوه استفاده از آن را یاد می‌گیرید.

بخش بعدی (reading) است که احتمالا یکی از متن های داخل کتاب را در امتحان مورد پرسش قرار می گیرد.همیشه قسمت ریدینگ یکی از نگرانی ها و چالش هایی است که دانش آموزان با آن مواجه هستند اما اگر شیوه های درست پاسخ دهی به این سوالات را بدانید برای شما بخش شیرین و قابل حلی خواهد شد.

در ابتدا سراغ جملات مهم و کلیدی بروید و تند خوانی انجام دهید و زیر خطوط مهم خط بکشید.سپس یک دور سوالات را بخوانید تا متوجه شوید کدام قسمت متن مهم است پس لازم نیست کل ریدینگ را معنی کنید. با درک معنای کلی آن می‌توانید به بعضی سوالات جواب دهید. ابتدا سوال را بخوانید و در متن به دنبال جواب بگردید.برای تسلط بر جواب دادن ریدینگ باید از قبل لغت بخوانید، گرامر را بدانید و خود را با خواندن متون انگلیسی برای امتحان آماده کنید.

بعد از مطالعه کامل کتاب student book کتاب کار را بصورت کامل حل نمایید.ممکن است از تمرین های کتاب کار در امتحان سوالاتی طرح شود.

آزمون تولیمو

آزمون MSRT

آزمون های EPT

آزمون MHLE

 آزمون دولینگو 

یک نظر بنویسید

ارسال