ثبت نام دوره جامع کنکور 1402 با برترین اساتید کشور آغاز شد. برای کسب اطلاعات کلیک کنید.
19 اردیبهشت 1401

اسامی پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی به پزشکی

تماس با ما
دریافت مشاوره رایگان بصورت تلفنی

مطلب زیر در مورد اسامی پذیرفته شدگان آزمون لیسانس به پزشکی و مصاحبه با قبول شدگان لیسانس به پزشکی و همچنین بررسی کارنامه قبول شدگان لیسانس به پزشکی می باشد.

اسامی پذیرفته شدگان آزمون لیسانس به پزشکی

آزمون لیسانس به پزشکی دارای شرایط شرکت در آزمون خاصی است که یکی از این شرایط شرکت در آزمون مصاحبه حضوری است. همانطور که در زمان ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی ملاحظه می شود، داوطلبان بایستی در دو مرحله آزمون شرکت نمایند. مرحله اول آزمون مرحله آزمون کتبی و مرحله دوم آزمون مصاحبه می باشد. در مرحله اول که آزمون کتبی است کسانی که دارای شرایط شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی هستند شرکت می کنند. بعد از مرحله اول اسامی پذیرفته شدگان آزمون لیسانس به پزشکی اعلام می شود. و سپس بر اساس اسامی پذیرفته شدگان آزمون لیسانس به پزشکی مرحله دوم یعنی مصاحبه حضوری انجام می شود.

اسامی پذیرفته شدگان آزمون لیسانس به پزشکی بر اساس دو برابر ظرفیت نهایی پذیرش اعلام می شود. یعنی اگر ده نفر ظرفیت نهایی آزمون لیسانس به پزشکی باشد، بیست نفر اول اسامی پذیرفته شدگان آزمون لیسانس به پزشکی به مصاحبه دعوت می شوند.

اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون لیسانس به پزشکی سال 97

 • 1-کوثر ابوحمزه
 • 2-لیلا سجادی اصل
 • 3-فاطمه جولاپور
 • 4-هدیه حبیبی
 • 5-فاطمه خلج
 • 6-حسن کرمی خمان
 • 7-بهناز زمانی
 • 8-حسین رحیمی
 • 9-غزاله رئوفی
 • 10-عسل زروانی
 • 11-ملیکا دهقانی ساری
 • 12-حانیه عباسی
 • 13-فاطمه عبدلی
 • 14-شیرین علاسوند
 • 15-مریم قرنی
 • 16-شبنم ابراهیم قریه زاده
 • 17-مژگان اذرنیا قوام
 • 18-فاطمه علیوندی کره
 • 19-مریم میرزائیان
 • 20-نسترن علیزاده نیا

 

اسامی پذیرفته شدگان آزمون لیسانس به پزشکی سال 98

مصاحبه با قبول شدگان لیسانس به پزشکی نشان می دهد که از بین اسامی پذیرفته شدگان آزمون لیسانس به پزشکی که حتی رتبه های برتر آزمون کتبی را هم بدست آورده بودند کسانی وجود دارند که در مرحله مصاحبه رد شده اند. در آزمون مصاحبه با قبول شدگان لیسانس به پزشکی آیتم های مختلفی مورد سوال قرار می گیرد.

مصاحبه با قبول شدگان لیسانس به پزشکی نشان می دهد که در مرحله مصاحبه علاوه بر رزومه علمی داوطلبان آزمون لیسانس به پزشکی، ویژگی های شخصیتی فرد نیز از جنبه های مختلفی مورد ارزیابی قرار می گیرد. در مصاحبه با قبول شدگان لیسانس به پزشکی توانایی فرد در اموری که مرتبط با رشته پزشکی است مورد سوال قرار می گیرد.

اسامی پذیرفته شدگان آزمون لیسانس به پزشکی در مرحله آخر در سال 96

اسامی پذیرفته شدگان آزمون لیسانس به پزشکی

مصاحبه با قبول شدگان لیسانس به پزشکی که در بین اسامی پذیرفته شدگان آزمون لیسانس به پزشکی حضور داشته اند در مرکز مشاوره همراه تحصیلی انجام شده است و اطلاعات لازم برای این آزمون در دسترس داوطلبان قرار خواهد گرفت.

کارنامه قبول شدگان لیسانس به پزشکی

پس از اینکه اسامی پذیرفته شدگان آزمون لیسانس لیسانس به پزشکی اعلام شد. کارنامه قبول شدگان لیسانس به پزشکی نیز در پایگاه اطلاع رسانی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز قرار می گیرد. کارنامه قبول شدگان لیسانس به پزشکی تنها برای هر فرد قبول شده امکان پذیر است و در دسترس عموم قرار نمی گیرد اما اسامی پذیرفته شدگان آزمون لیسانس به پزشکی در دسترس عموم خواهد بود.

با توجه به کارنامه قبول شدگان لیسانس به پزشکی سالهای گذشته، نفرات قبول شده در آزمون دارای میانگین درصد بالایی در کلیه دروس آزمون بوده اند. برای مثال بسیاری از این داوطلبان دارای میانگین درصد بالای 70 درصد در کلیه دروس بوده اند که این کارنامه قبول شدگان لیسانس به پزشکی نشان دهنده رقابت بالای این آزمون می باشد.

داوطلبانی که می خواهند برای سال آینده در آزمون لیسانس به پزشکی شرکت نمایند بایستی شرایط آزمون لیسانس به پزشکی را به دقت مطالعه نمایند، منابع آزمون لیسانس به پزشکی را مورد توجه قرار دهند و نمونه سوالات آزمون لیسانس به پزشکی را به درستی تحلیل نمایند و در نهایت جزوات لیسانس به پزشکی مناسبی را تهیه کند..

یک نظر بنویسید

ارسال

نظرات

مریم امینی خویی

سلام به نظر من کسی که توی این ازمون به این سختی با این همه شرایط دشوار شرکت میکنه و قبول میشه باید ادم سختکوش و البته خیلی خوش شانسه .

احمدی

در شرایط ثبتنام آزمون لیسانس به پزشکی حداکثر سن 25تمام قید شده و اگر کسی طرح گذرونده 2سال هم بهش اضافه میشه.من متولد70هستم تابستان امسال وارد 27سالگی میشوم ازیه مشاوره پرسیدم گفتند میتونم شرکت کنم و یه مشاوره دیگه گفت نمیتونم چیکار کنم؟از کی بپرسم.اگر بخواهیم 27سال تمام بگیم تا زمان آزمون27 سالگیم تموم نمیشه.

کارشناس همراه تحصیلی

سلام. امسال کسایی تونستن ازمون بدن که کوچکتر از 26 فروردین 72 بودن. یعنی اگر دو سال سرح شما رو هم محاسبه کنیم میشه کوچکتر از 26 فروردین 70. یعنی سال بعد باید کوچکتر از 26 فروردین 71 باشین تا بتونید توی ازمون ثبت نام کنید و چون شما متولد سال 70 هستین در نتیجه نمیتونید توی ازمون ثبت نام کنید چون بزرگتر از 27 سال میشید.

بازدار

سلام لطفااگه میشه بگیدکه درمصاحبه چه سوالاتی پرسیده میشودوچه معیارهایی وجوددارد

کارشناس همراه تحصیلی

سلام در مصاحبه سوالات بیشتر روانشناختی و مربوط به سنجش عصبانیت، نگرانی و اخلاق پزشکی است. برای اینکه نوع دقیق سوالات رو هم متوجه بشید حتما با مشاور همراه تحصیلی آقای آریانا وقت مشاوره بگیرید

پروانه

سلام روزتون بخیر من متولداذر ماه 74هستم و الان دانشجوی رشته روانشناسی ترم 5هستم درواقع خرداد 99لیسانسمو میگیرم میتونم تو این ازمون شرکت کنم؟ راستی دیپلم تجربی دارم. ی سوال دگ اینکه من معدل دیپلمم چند صدم از18کمتره ولی معدل لیسانسم تا الان 19/70هستش امکانش هست با توجه ب مسایل دگ از این موضوع چشم پوشی بشه؟

کارشناس همراه تحصیلی

سلام متاسفانه شرایط معدل رو ندارید مگر اینکه ثبت اختراخ داشته باشید یا عنوان پژوهشگر برگزیده رو از دانشکده بگیرید. و یا اینکه مجددا دیپلم دیگه ای بگیرید. اگر رشته شما روانشناسی بالینی هست میتونید شرکت کنید. اگر خرداد 99 لیسانسو بگیرید نمیتونید توی ازمون شرکت کنید چون در زمان ثبت نام ازمون باید فارغ التحصیل شده باشید.

کارشناس همراه تحصیلی

سلام ميشه لطفا شماره ي ايشون را بدهيد يا يه راه ارتباطي اگه تو مركز مشاوره اي كار ميكنند

پروانه

سلام من میتونم سوال بپرسم و جواب بدید؟

کارشناس همراه تحصیلی

سلام بله بفرمایید

پروانه

من جواب اینو گرفتم‌ممنون

زهرا

سلام , یه سوال داشتم, نوشتین که دو سال طرح به سن اضافه میشه, اگر طرحمون اختیاری باشه بازم مشمول این قانون میشیم یا این قانون فقط مختص طرح اجباریه؟؟ ممنون میشم جواب بدین

کارشناس همراه تحصیلی

سلام بله اگر اختیاری هم باشه به سنتون اضافه میشه فرقی نمیکنه. امسال داوطلبان مامایی مجموعه ما هم با این طرح اختیاری شرکت کردن

ﭘﺮﯾﺴﺎ

ﺳﻼﻡ ﻭﻗﺘﺘﻮﻥ ﺑﺨﯿﺮ ﻣﻦ ﺩﺭ ﺯﻣﯿﻨﻪ ﭘﮋﻭﻫﺸﯽ ﻫﯿﭽﯽ ﺭﺯﻭﻣﻪ ﻧﺪﺍﺭﻡ ، ﺍﻣﮑﺎﻥ ﻗﺒﻮﻟﯽ ﻫﺴﺖ ؟ﯾﻌﻨﯽ ﻓﻘﻂ ﺑﺎ ﻧﻤﺮﻩ ﺁﺯﻣﻮﻥ ﻭ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻣﯿﺸﻪ ؟ ﻭ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺳﻮﺍﻻﺕ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺭﺍ ﺍﺯ ﭼﻪ ﻣﻨﺎﺑﻌﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﮐﺮﺩ ﺗﺎ ﺍﻣﺎﺩﮔﯽ ﻻﺯﻡ ﺭﺍ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﺮﺩ ؟

کارشناس همراه تحصیلی

سلام بله امکان قبولی بدون مقاله پژوهشی هست اما بستگی به رقبا داره. برای موفقیت در مصاحبه باید رزومتون رو قوی تر کنید. سوالات مصاحبه بیشتر از مباحث اخلاق پزشکی و تفکر نقادانه هست. برای آشنایی بیشتر با مباحث حتما شنبه به بعد با مرکز همراه تحصیلی در جهاد علوم پزشکی تهران تماس بگیرید. 66479510

داريوش

سلام، وقتتون بخير يه سوال از خدمتتون داشتم من متولد ٧٧ هستم / و دانشجوي ورودي بهمن ٩٥ مقطع كارشناسي هوشبري هستم و بهمن سال ١٣٩٩ فارغ التحصيل ميشم، آيا ميتونم در كنكور ١٤٠٠ شركت كنم؟ با توجه به اينكه سربازي نرفتم و رشتم هم طرح اجباري داره......آيا اول بايد ٢ سال خدمت(يا طرح) رو بگذرونم و بعد شركت كنم يا ميتونم بلافاصله بعد از فارغ التحصيلي آزمون بدم؟؟؟؟؟ چون تو شرايط آزمون نوشته شده "دارا بودن كارت پايان خدمت يا معافيت دايم از خدمت" ممنون

کارشناس همراه تحصیلی

سلام شما باید حتما خدمت سربازی رو انجام بدین یا معاف بشین تا بتونید توی آزمون لیسانس به پزشکی شرکت کنید. به لحاظ شرایط سنی مشکلی ندارین ولی

گلسا

سلام ببخشید این شرط برخورداری از شرایط رایگان تحصیل یعنی اینکه اگر کسی لیسانسش رو در دانشگاه ازاد گرفته باشه ولی همه ی این شرایطو داشته باشه نمیتونه شرکت کنه ؟

کارشناس همراه تحصیلی

سلام این موضوع ارتباطی با دانشگاه آزاد یا سراسری نداره. برخورداری از شرایط تحصیل رایگان یعنی شرایطی مثل مقید به دین اسلام بودن و تابعیت ایرانی داشتنو از این مدل چیزا. دانشگاه آزاد هم باشید میتونید شرکت کنید موردی نداره.

anise

سلام میشه یه راه ارتباطی با پذیرفته شدگان معرفی کنید؟ به جز ملاقات حضوری،چون من از تهران نیستم.ممنون

کارشناس همراه تحصیلی

سلام برای گرفتن وقت مشاوره تلفنی با قبول شدگان با شماره 66479520 تماس بگیرید

نیوشا

سلام وقتتون بخیر. آیا توی قبول شده های این آزمون، از فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد هم کسی بوده؟ یا همه از دانشگاه سراسری هستن؟

کارشناس همراه تحصیلی

سلام در چند سال اخیر بوده و قبولی ربطی به دانشگاه آزاد بودن یا سراسری بودن نخواهد داشت.

نیلوفر

سلام خسته نباشید من متولد ۷۹ هستم، پرستاری علوم پزشکی گیلان ورودی ۹۷...میخواستم از همین ابتدا برای این آزمون آماده بشم، این کلاس های حضوری فقط تهران هستن؟ چجوری میتونم ازتون کمک بگیرم

کارشناس همراه تحصیلی

سلام برای استفاده از کلاس ها شرایط برگزاری آنلاین رو هم فراهم خواهیم کرد. لطفا با شماره 66479520 تماس بگیرید تا راهنماییتون کنیم

M

سلام. اگه همه شرایط رو داشته باشیم راهی نیست که از سن چشم پوشی کنند؟

کارشناس همراه تحصیلی

سلام نه متاسفانه شرط سنی رو نمیشه کاریش کرد

شهروز

سلام من میخواستم بپرسم با لیسانس اقتصاد میتونیم تو این آزمون شرکت کنیم؟

کارشناس همراه تحصیلی

سلام نه متاسفانه نمیشه چون زیرمجموعه رشته های انسانی طبقه بندی میشه

محمد

سلام. ببخشید میشه ترم ۸ باشی و ثبت نام کنی ؟؟ ولی تا نوقع مصا حبه مدرک لیسانس رو بگیری ؟؟

محمد

سلام .دانشجو معلم ها هم میتونن بعد ۴ سال شرکت کنن ؟؟

کارشناس همراه تحصیلی

سلام بله اگر برای تعهد خدمت به شما کاری نداشته باشن قطعا میتونید

کارشناس همراه تحصیلی

سلام معدل کل دیپلم بالای ۱۸ در این آزمون شرط شده همون معدل دیپلمه یا فرق میکنه؟

منا

سلام من متولد مهر 72 هستم میتونم سال آینده این آزمون رو شرکت کنم سال آینده 2سال طرحمم تموم میشه

کارشناس همراه تحصیلی

سلام با توجه به گذراندن طرحتون بله میتونید شرکت کنید موردی نداره

اس-تی

سلام وقتتون به خیر من الان 21سالمه و23سالگی مدرک کارشناسی علوم آزمایشگاهی دامپزشکی میگیرم معدل دیپلمم 19.25و معدل کارشناسیم هم فکر نکنم زیر 16 بشه و اینکه من پزشکی رو خیلی دوست دارم بنظرشما دوباره کنکور بدم یا آزمون لیسانس به پزشکی یا ارشدپزشکی؟شانس قبولی توکدوم بیشتره؟ و نهایتا چند نفر توی این آزمون قیول میشن؟

امیری

سلام و وقت بخیر با عرض پوزش میخواستم بپرسم که معدل کتبی دیپلم مد نظر هست یا معدل کل..... چون معدل کتبی من 17/35 هست و معدل کلم 19/02 .....

کارشناس همراه تحصیلی

سلام معدل کل دیپلم مد نظر هست. شما می تونید شرکت کنید موردی نداره. برای مشلوره آزمون با شماره 09120716037 تماس بگیرید

F.B

سلام من دانشجوی ترم ۸ پرستاری و معدل الف هستم و امسال میتونم بدون کنکور وارد ارشد بشم.اما دوست دارم این امتحان رو شرکت کنم،اگر برای ارشد بدون کنکور ثبت نام کنم ولی مرخصی تحصیلی بگیرم و کلاس ها رو شرکت نکنم و بعد از آزمون در صورت قبولی انصراف بدم، میشه این امتحان رو شرکت کنم؟چون یکی از شرایط داخل سایت دانشگاه تهران این هست که دانشجو یا فارغ التحصیل ارشد نباشند،اما اگر من مرخصی بگیرم میتونم شرکت کنم؟ چون برای مک ریسک بزرگیه با توجه به این که این امتحان سخت هست و تعداد نفرات قبولی فقط ۱۰ نفر هست

کارشناس همراه تحصیلی

سلام اگر اعلام نکنید معمولا استعلام نمیگیرن و مشکلی نداره. داشتیم با این شرایط شرکت کردن برای مشاوره و برنامه ریزی و منابع با شماره 09120716037 تماس بگیرید

کارشناس همراه تحصیلی

سلام من فارغ التحصيل رشته حقوق مقطع كارشناسي هستم اما ديپلمم ديپلمه تجربيه ايا ميتونم در اين ازمون شركت كنم؟

ریحانه

سلام میخواستم بدونم امکان قبولی از رشته شیمی کاربردی هست یا نه

بهاره

سلام من متولد فروردین 72 هستم کارشناس اتاق عمل هستم که دوسال طرح رفتم واسه سنم میتونم شرکت کنم یا نه و در ضمن من با معدل 17.70 لیسانس گرفتم و استعداد درخشان دانشگاه شدم این تاثیر مثبت داره یا نه و تافل زبان هم ندارم لطفا بگید چی کار کنم

مهدی

سلام . میخواستم بدونم اکثر قبول شده های این آزمون از کدوم رشته و کدوم دانشگاه هستند ؟

مینا

سلام و وقت بخیر من دانشجوی ترم ۱ مامایی شهید بهشتی هستم معدل کل دیپلمم بالای ۱۸ هستش و تا ۴ سال دیگه که لیسانسمو بگیرم ۲۳ سال خواهم داشت میخوام از الان واسه این آزمون شروع کنم بخونم ولی نیاز به راهنمایی دارم باید چیکار کنم؟!

مهسا

سلام من متولدمهر75 هستم و خرداد98فارغ التحصیل شدم. اگه طرحم تا اواخر98 شروع بشه 1400 تموم میشه یعنی25سال تمام . اونوقت آزمون سال 1400 و 1401 رو فقط میتونم شرکت کنم؟ بین طرح نمیشه آزمون داد و اگه قبول شدیم توقف طرح بزنیم؟

عسل

سلام من فارغ تحصيل كارشناسي حقوقم ولي ديپلمم رشته تجربيه ايا امكان شركت در ازمون رو دارم

عسل

سلام من ليسانس حقوقم اما مدرك ديپلمم تجربيه ايا ميتونم تو اين ازمون شركت كنم؟

پريسا

سلام من همه ي شرايط حضور در اين ازمون رو دارم فقط اينكه ديپلم تجربي دارم كنكور تجربي هم دارم ولي ليسانس روانشناسي دارم ميتونم در ازمون شركت كنم ؟

هادی

میش معدل دیپلمو ارتقا داد ؟؟؟

کارشناس همراه تحصیلی

سلام اختراع ثبت کنید

هادی

منم معدل دیپلمم 17/43هستش آیا راهی هس بتونم معدل دیپلممو ارتقا بدم

کارشناس همراه تحصیلی

سلام راهش اینه ثبت اختراع کنید

فاطمه

سلام... میخواستم بپرسم دیپلم تجربی دارم و لیسانس بیوتکنولوژی... امکان شرکت در آزمون رو دارم؟؟

کارشناس همراه تحصیلی

سلام بله میتونید شرکت کنید

Somaye alamdar

سلام وقتتون بخیر.من دانشجوی ترم ۸ علوم دامی کرایش کشاورزی ازدانشگاه فردوسی مشهد هستم خواستم وخرداد ۹۹ فارغ التحصیل میشم ومعدل دیپلم ودانشگاه هم اوکی هست.فقط میخواستم بدونم مشکلی ندارم برای ثبت نام.ممنون میشم راهنماییم کنین

حنا

درصورت قبولی باید۷سال بخونیم درصورتی که منابعشوخوندیم؟اینطوری که کنکوردادن خیلی بهتره

اسماعیل

سلام.معدل دیپلم من چند صدم پایین تر از ۱۸ است ولی با ترمیم معدل بالا تر از ۱۸ شده آیا من شرایط شرکت در آزمون را دارم؟ با سپاس.

کارشناس همراه تحصیلی

سلام ترمیم محاسیه نمیشه چون تو گواهی موقت شما نیست باید اختراع ثبت کنید

حنا

سلام درصورت قبولی ایا امکان گرفتن انتقالی و یا مهمانی هس؟چون من ازدواج کردم و تهران اومدن واسم مشکله

کارشناس همراه تحصیلی

سلام خیر امکانش نیست

رها

سلام وقتتون بخیر دانشجو ترم ۶ بهداشتم که تیر ۱۴۰۰ فارغ تحصیل میشم و طرح اختیاری دارم اگه ازمون سال ۱۴۰۰ شرکت کنم بخاطر اینک همزمان طرح میرم مشکلی پبش نمیاد؟ خیلی ممنون میشم راهنمایم کنید

عرفان

سلام می خواستم بدونم قبول شده های آزمون لیسانس به پزشکی دوره کارشناسی رو تو چه دانشگاه و رشته ای خوندن؟ ممنون

کارشناس همراه تحصیلی

سلام با شماره 09382482438 تماس بگیرید

علی

سلام خسته نباشید من ترم 7 پرستاری هستم امسال فارغ التحصیل میشم خواستم بدونم میتونم امسال آزمون بدم؟ درصورتی که سربازیم نرفتم

کارشناس همراه تحصیلی

سلام برای شرکت در آزمون کارشناسی به پزشکی باید فارغ التحصیل شده باشید. سربازی هم باید برین چون بدون سربازی نمیتونید شرکت کنید.

Samane

سلام وقت شما بخیر .من مامایی خوندم و متولد ابان ۷۲هستم و دوسال طرح هم رفتم ایا امکانش هست امسال شرکت کنم؟یا از رده سنیم گذشته؟

کارشناس همراه تحصیلی

سلام خیر شرایط سنی رو ندارید

فاطمه.م

سلام هرسال تعداد پذیرفته شدگان فقط ده نفر هست؟!! جزوات لیسانس به پزشکی رو از کجا تهیه کنیم؟

کارشناس همراه تحصیلی

سلام وقت بخیر بله تعداد پذیرفته شدگان در آزمون لیسانس به پزشکی 10نفر است برای تهیه جزوات با شماره 66494519 تماس حاصل فرمائید.