• 021-66494519
  • info@hamrahetahsili.ir
  • ابهامی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

نرم افزار انتخاب رشته کنکور

  • 34663
  • 0
  • 31 شهریور 1400

مطلب زیر در مورد نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری شامل نرم افزار انتخاب رشته تجربی ، ریاضی و انسانی و همچنین نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد می باشد.  

نرم افزار انتخاب رشته کنکور

 

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری یکی از سیستم های نرم افزاری بروز در مرکز مشاوره همراه تحصیلی می باشد. در این سیستم نرم افزاری داوطلبان کنکور سراسری می توانند با شیوه انتخاب رشته کنکور سراسری با ساده ترین راه و نحوه کاربری آشنا شوند. در مورد نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری مرکز مشاوران همراه تحصیلی داوطلبان بر اساس علاقه مندی های خود کار انتخاب رشته خود را انجام می دهند.

در سیستم نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری داوطلبان در ابتدا رشته تحصیلی خود را انتخاب می نمایند و پس از انتخاب رشته رشته تحصیلی خود در کنکور سراسری رتبه کشوری و رتبه منطقه خود را وارد می کنند. پس از وارد کردن رتبه های کشوری و منطقه داوطلبان باید اولویت بندی رشته ها و مراکز دانشگاهی را نیز بر اساس علاقه خود به سیستم نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری معرفی نمایند.

اولویت بندی در نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری

در سیستم نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری بهترین اولویت های کد رشته محل ها بر اساس علاقه مندی داوطلبان برای آنها نمایش داده می شود. در این سیستم نرم افزار انتخاب رشته کنکور داوطلبان می توانند برای ویرایش اطلاعات نیز اقدام نمایند و علاقه مندی های خود را تغییر دهند.

پس از نهایی کردن انتخاب رشته کنکور توسط داوطلبان، آنها می توانند با ارسال لیست نهایی انتخاب های خود به مشاوران مرکز همراه تحصیلی با نظر مشاوران تحصیلی انتخاب های بدست آمده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری را ویرایش نمایند. مشاوران مرکز همراه تحصیلی بعد از مرتب سازی و ویرایش اطلاعات فرم نهایی انتخاب رشته کنکور را برای داوطلبان ارسال می نمایند تا بعد از مشاهده و نظارت نهایی داوطلبان در سیستم انتخاب رشته سازمان سنجش ثبت گردد.  

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد

در کنار انتخاب رشته کنکور سراسری داوطلبان آزمون سراسری می توانند با کمک نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد این مرحله از انتخاب رشته خود را نیز به اتمام برسانند. در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد تفاوت هایی با نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری وجود دارد. یکی از این تفاوت ها تعداد کد رشته محل های انتخابی توسط نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد می باشد که برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد 20 انتخاب داشته و داوطلبان دارای تعداد محدودتری از انتخاب ها می باشند.

در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد بر اساس رتبه ها و ترازهای قبولی در سال های گذشته پیشنهاداتی برای انجام انتخاب رشته دانشگاه آزاد به آنها داده می شود و داوطلبان بعد از مشاهده تمام رشته های پیشنهادی می توانند انتخاب رشته خود را انجام دهند. در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد داوطلبان ابتدا رتبه کشوری و منطقه خود را وارد می نمایند و سپس علاقه مندی های رشته ای و دانشگاهی خود را برای نرم افزار مشخص می کنند.

در نهایت نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد بر اساس علاقه مندی های داوطلبان لیست نهایی رشته ها را به نرم افزار معرفی می کند. پس از اینکه انتخاب رشته توسط نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد انجام شد داوطلبان می توانند انتخاب های خود را زیر نظر مشاوران برتر در مرکز مشاوره همراه تحصیلی ویرایش نمایند و در نهایت نیز انتخاب رشته دانشگاه آزاد خود را سیستم ثبت نمایند.

نرم افزار انتخاب رشته تجربی

با توجه به اینکه تعداد داوطلبان آزمون سراسری در رشته تجربی در سال های اخیر بسیار زیاد شده است، سیستم نرم افزار انتخاب رشته کنکور تجربی را همراه با مشاوره تلفنی و حضوری برای داوطلبان عزیز آزمون سراسری انجام می دهیم. روند انتخاب رشته تجربی داوطلبان به این صورت است که ابتدا داوطلبان بصورت تلفنی یا حضوری با مشاوران مرکز همراه تحصیلی گفتگو کرده و علاقه مندی های داوطلبان بررسی می شوند.

پس از آن داوطلبان با کمک مشاوران مرکز با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته تجربی انتخاب ها و علایق خود را مشخص می نمایند. در مرحله بعد داوطلبان بایستی بر اساس انتخاب های بدست آمده از نرم افزار انتخاب رشته تجربی و نظر مشاوران مرکز را ویرایش نمایند و در نهایت ویرایش دستی اطلاعات نرم افزار انتخاب رشته تجربی توسط مشاوران مرکز صورت می گیرد.  

در جلسات مشاوره ای با والدین دانش آموزان انجام می گیرد بهترین روند انتخاب رشته کنکور سراسری برای داوطلبان صورت می گیرد. در روند انتخاب رشته های انسانی و ریاضی نیز به همین صورت انتخاب رشته انجام می شود و از نرم افزار انتخاب رشته انسانی و نرم افزار انتخاب رشته ریاضی استفاده می شود و در کلیه مراحل انتخاب رشته ویرایش اطلاعات انتخاب رشته توسط مشاوران مجرب مجموعه همراه تحصیلی انجام می پذیرد.

از آنجایی که در روند انتخاب رشته با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته در برخی مواقع ممکن است ترتیب اطلاعات به درستی صورت نگیرد. لذا مشاوران مرکز همراه تحصیلی همواره بعد از روند انتخاب رشته مجازی توسط نرم افزار انتخاب رشته کنکور ویرایش دستی اطلاعات را انجام می دهند تا انتخاب رشته داوطلبان آزمون سراسری با بالاترین ضریب اطمینان برای قبولی داوطلبان در رشته های دلخواهشان انجام شود.  


دسته بندی های مرتبط

فرم ارسال نظر
متن نظر
نام شما
ایمیل

تا کنون نظری ثبت نشده . اولین شخصی باشید که نظر می دهید