ثبت نام دوره جامع کنکور 1402 با برترین اساتید کشور آغاز شد. برای کسب اطلاعات کلیک کنید.
17 شهریور 1400

مشاوره آزمون لیسانس به پزشکی

تماس با ما
دریافت مشاوره رایگان بصورت تلفنی

مطلب زیر در مورد مشاوره لیسانس به پزشکی و شرایط شرکت در این آزمون و همچنین توضیحاتی در مورد لیسانس به پزشکی دانشگاه آزاد و آزمون لیسانس به دندانپزشکی است که مورد سوال بسیاری از داوطلبان قرار گرفته است. همچنین در این مطلب در مورد ظرفیت پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی نیز توضیحاتی داده می شود.

 

مشاوره و راهنمایی آزمون لیسانس به پزشکی

شرایط شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی

آزمون لیسانس به پزشکی دارای شرایط خاصی برای قبولی می باشد که اولین گام برای شروع به مطالعه و برنامه ریزی برای آزمون لیسانس به پزشکی بررسی شرایط شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی می باشد. مشاوره لیسانس به پزشکی برای داوطلبان این آزمون به منظور ارائه راهکارهای موفقیت در این آزمون می باشد و این توصیه ها در مشاوره لیسانس به پزشکی حاصل سالها تجربه در این آزمون می باشد.

مشاوره لیسانس به پزشکی در رشته های کارشناسی که قصد شرکت در آزمون را دارند

همواره در مشاوره لیسانس به پزشکی به داوطلبان این آزمون توصیه می شود که زمان مطالعه خود را برای این آزمون با توجه به نوع رشته کارشناسی خود مشخص نمایند. برای مثال اگر داوطلبان آزمون لیسانس به پزشکی در یکی از رشته های پیراپزشکی مانند علوم آزمایشگاهی، پرستاری، هوشبری و دیگر رشته های موجود در پیراپزشکی مشغول به تحصیل هستند نیاز به زمان کوتاهتری برای آمادگی آزمون دارند زیرا در این رشته ها بسیاری از منابع آزمون لیسانس به پزشکی مورد تدریس قرار می گیرند و داوطلبان این منابع را در قالب واحدهای درسی می گذرانند.

اما لازم به ذکر است که منابع آزمون لیسانس به پزشکی هیچگاه در یک رشته بطور کامل پوشش داده نمی شود و فقط برخی رشته ها مانند رشته علوم آزمایشگاهی دارای همپوشانی زیادی با سرفصل ها و منابع آزمون لیسانس به پزشکی هستند.

اما اگر داوطلبان آزمون لیسانس به پزشکی در رشته هایی غیر مرتبط با علوم پزشکی در حال تحصیل هستند نیاز به زمان بسیار بیشتری برای آمادگی آزمون خواهند بود و این داوطلبان می توانند از طریق شرکت در کلاس های آمادگی آزمون لیسانس به پزشکی که در موسسات مختلفی مانند مرکز مشاوره همراه تحصیلی و جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران برگزار می شود نیز شرکت نمایند. همچنین این دسته از داوطلبان می توانند با مطالعه جزوات آزمون لیسانس به پزشکی نیز به حداکثر آمادگی برای شرکت در آزمون دست یابند.

 دانلود سوالات آزمون لیسانس به پزشکی اسفند 95

مشاوره لیسانس به پزشکی در ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

یکی از مواردی که در بایستی داوطلبان آزمون لیسانس به پزشکی مورد توجه قرار دهند این است که داوطلبان باید مدارک مورد نیاز برای ثبت نام را حتما آماده نمایند. این مدارک علاوه بر گواهی هایی که نشان دهنده معدل کل دیپلم و معدل کل کارشناسی می باشد باید حاوی گواهی مدرک زبان با حداقل نمره مورد نیاز معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز باشد. مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در آزمون لیسانس به پزشکی را می توانید در شرایط شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی جویا شوید.

داوطلبان آزمون لیسانس به پزشکی به این نکته توجه داشته باشند که کسانی که تا زمان طرح حداقل نمره مورد نیاز مدارک زبان مورد پذیرش دانشگاه تهران را ارائه ندهد می تواند تا زمان حضور در آزمون مصاحبه حضوری نیز مدرک زبان خود را تحویل دهد. اما با توجه به اینکه این امکان وجود دارد که فاصله زمانی مصاحبه تا آزمون کتبی کوتاه باشد و لذا داوطلبان بهتر است که قبل از ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی مدرک زبان خود را دریافت نمایند.

داوطلبانی که در رشته های پیراپزشکی که دارای طرح نیروی انسانی هستند، مشغول به تحصیل می باشند باید شرایط خود را نیز در زمان ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی در ارتباط با طرح نیروی انسانی خود ذکر نمایند. برای مثال اگر این داوطلبان در وسط طرح هم باشند باید نامه ای از اداره طرح نیروی انسانی خود مبنی بر اینکه این داوطلب در حال گذراندن طرح نیروی انسانی است دریافت نمایند و به کارشناس ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی تحویل دهند.

داوطلبانی که در هنوز طرح اجباری نیروی انسانی خود را نگذرانده باشند در صورتی که دانشگاه از دادن گواهی موقت اتمام دوره کارشناسی آنها امتناع کرد می توانند با پرینت گرفتن کارنامه خود از سایت دانشگاه که دارای معدل کل دوره لیسانس هست نیز کار ثبت نام خود را انجام دهند.

 

مشاوره لیسانس به پزشکی در مورد کارت پایان خدمت برای آقایانی که قصد ثبت نام در آزمون لیسانس به پزشکی را دارند.

آقایانی که قصد ثبت نام در آزمون لیسانس به پزشکی را دارند بایستی کارت معافیت از خدمت و یا کارت پایان خدمت وظیفه را به کارشناس ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی تحویل دهند. در صورتی که آقایان دارای کارت معافیت خدمت باشند شرط سنس برای آنها همان 25 سال تمام خواهد بود و در صورت اینکه این داوطلبان خدمت وظیفه را انجام داده باشند به تعداد ماههایی که در خدمت سربازی حضور داشته اند به حداکثر سن آنها اضافه می شود برای مثال کسانی که 24 ماه در خدمت وظیفه بوده اند تا سن 27 سالگی نیز می توانند در این آزمون شرکت نمایند.

مشاوره لیسانس به پزشکی در مورد ظرفیت پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی

یکی از محدودیت هایی که در پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع لیسانس وجود دارد کم بودن ظرفیت پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی می باشد. ظرفیت پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی در سال های مختلف متفاوت است و این ظرفیت پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی به امکانات و ظرفیت های دانشگاه علوم پزشکی تهران برای پذیرش دانشجویان رشته پزشکی بستگی دارد. برای مثال در چند سال قبل ظرفیت پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی تا 30 نفر هم رسید اما در سال قبل ظرفیت پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی به 10 نفر کاهش پیدا کرد و در سال 96 تعداد 10 نفر دانشجوی پزشکی از مقطع لیسانس پذیرش شدند.

ظرفیت پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی می تواند در سال های آینده بیشتر هم بشود که هنوز اطلاعاتی مبنی بر افزایش ظزفیت پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی از سوی دانشگاه منتشر نشده است.

مشاوره لیسانس به پزشکی در مورد دانشگاههای مورد پذیرش در آزمون لیسانس به پزشکی  و اینکه آیا لیسانس به پزشکی دانشگاه آزاد نیز پذیرش دارد یا نه؟

در مورد این مطلب باید به داوطلبان آزمون لیسانس به پزشکی عرض کنیم که چیزی تحت عنوان لیسانس به پزشکی دانشگاه آزاد وجود ندارد و پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی فقط و فقط توسط یک دانشگاه و آن هم دانشگاه علوم پزشکی تهران انجام می شود. با توجه به اینکه عناوین زیادی تحت نام لیسانس به پزشکی دانشگاه آزاد توسط وبسایت های مختلف ارائه می شود اما باید به این نکته اشاره کنیم که لیسانس به پزشکی دانشگاه آزاد وجود خارجی ندارد.

کسانی که در آزمون لیسانس به پزشکی شرکت نمایند بعد از پذیرش همانند دیگر دانشجویان روزانه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران مشغول به تحصیل خواهند شد و هزینه ای پرداخت نخواهند کرد.

حتی به گمان برخی ها لیسانس به پزشکی دانشگاه آزاد علوم پزشکی تهران هم وجود ندارد و پذیرش های آزاد و شبانه و بین الملل و غیره نیز وجود ندارند.

دانلود سوالات آزمون لیسانس به پزشکی اسفند 95

مشاوره لیسانس به پزشکی در مورد آزمون لیسانس به دندانپزشکی و آیا این آزمون وجود دارد؟

با توجه به تعداد زیاد سوالات مبنی بر اینکه آیا آزمون لیسانس به دندانپزشکی هم وجود دارد یا نه پرسیده می شود باید به داوطلبان آزمون لیسانس به پزشکی عرض کنم که همچین آزمونی با نام لیسانس به دندانپزشکی وجود ندارد و تنها راه ورود به رشته دندانپزشکی شرکت در کنکور سراسری می باشد.

مشاوره لیسانس به پزشکی در مورد منابع آزمون لیسانس به پزشکی

با توجه به اینکه منابع آزمون لیسانس به پزشکی بسیار گسترده و حجیم می باشند داوطلبانی که از سال اول کارشناسی یا سال دوم کارشناسی شروع به مطالعه کنند می توانند در کنار واحدهای درسی خود این منابع را نیز کمکم مطالعه کنند زیرا اکثر این منابع به عنوان رفرنس در واحدهای درسی رشته های مرتبط وجود دارند و داوطلبان می توانند از این منابع برای آمادگی آزمون لیسانس به پزشکی استفاده کنند.

اما کسانی که در رشته های غیر مرتبط درس می خوانند باید در کنار مطالعه منابع آزمون لیسانس به پزشکی در کلاس های حضوری هم شرکت نمایند.

و در نهایت کسانی که دارای بازه زمانی محدود برای آماده سازی آزمون لیسانس به پزشکی هستند باید از طریق استفاده از جزوات آزمون لیسانس به پزشکی و شرکت در دوره های آموزشی نکته و تست به آمادگی لازم دست یابند.

یکی از مهمترین مواردی را که داوطلبان آزمون لیسانس به پزشکی در استفاده از منابع کمک آموزشی آزمون لیسانس به پزشکی باید مورد توجه قرار دهند این است که درک درستی از شیوه طرح سوال در آزمون لیسانس به پزشکی و آزمون علوم پایه پزشکی بدست آورند. با توجه به اینکه آزمون علوم پایه پزشکی و آزمون لیسانس به پزشکی در 7 درس با یکدیگر مشابه می باشند، داوطلبان باید در این دروس حتما از منابع علوم پایه پزشکی نیز استفاده نمایند و سوالات آزمون علوم پایه پزشکی را به درستی تحلیل نمایند.

با توجه به اینکه سوالات آزمون لیسانس به پزشکی به بیرون منتشر نمی شود، لذا داوطلبان می توانند از سوالات آزمون علوم پایه پزشکی سالهای گذشته و یا نمونه سوالات تالیفی آزمون علوم پایه پزشکی برای تمرین و مرور دروس علوم پایه استفاده نمایند.

خصوصا با توجه به اینکه اخیرا قطب های آزمون علوم پایه جدا شده اند و هر قطب دارای سوالات جداگانه در آزمون علوم پایه می باشد، لذا بهترین سوالات علوم پایه پزشکی مرتبط با سوالات لیسانس به پزشکی سوالات قطب تهران می باشد که به احتمال بالا دارای بیشترین تشابه با سوالات لیسانس به پزشکی می باشد.

مشاوره لیسانس به پزشکی در مورد اهمیت دروس مختلف در آزمون لیسانس به پزشکی

بر خلاف آزمون های علوم پایه پزشکی که دارای تعداد سوالات متفاوت در آزمون می باشد، نمونه سوالات آزمون لیسانس به پزشکی نشان می دهد که تفاوتی بین دروس مختلف منابع آزمون لیسانس به پزشکی به لحاظ تعداد سوال وجود ندارد و تقریبا تعداد سوال های یکسانی برای کلیه دروس علوم پایه در نظر گرفته می شود. برای مثال در آزمون سال 96 به تعداد 14 مجموعه درسی در آزمون لیسانس به پزشکی وجود داشت که هر کدام از این مجموعه ها دارای 15 سوال بودند. یعنی درسی مانند آناتومی که دارای ضریب 3 هست دارای 15 سوال و در سی مانند ژنتیک که دارای ضریب 1 هست نیز 15 سوال از آزمون را شامل می شود.

اما با توجه به تغییراتی که در آزمون سال 97 برای آزمون لیسانس به پزشکی بوجود آمده است به احتمال زیاد در دروس علوم پایه برخی از دروس 15 سواله و برخی از دروس 10 سواله خواهد بود زیرا 7 درس مختلف آناتومی-فیزیولوژی-بافت شناسی-بیوشیمی-ایمنی شناسی-ژنتیک و میکروب شناسی در قالب یک مجموعه درسی با نام بیوشیمی و بیولوژی سیستم های حیاتی خواهد بود که دارای 85 سوال است. در نتیجه 7 درس دارای 85 سوال است که سهم برخی از دروس 15 سوال و سهم برخی دیگر از دروس 10 سوال خواهد بود.

مشاوره لیسانس به پزشکی در مورد مرحله مصاحبه در آزمون لیسانس به پزشکی

بعد از اینکه داوطلبان آزمون لیسانس به پزشکی در مرحله کتبی آزمون شرکت کردند و پذیرفته شدند بایستی در مرحله بعد که مرحله مصاحبه حضوری می باشد نیز شرکت نمایند. مرحله مصاحبه حضوری از ایتم های مختلفی تشکیل شده است که مصاحبه با اسامی پذیرفته شدگان آزمون لیسانس به پزشکی نشان می دهد که در این مرحله از آزمون در کنار سوابق علمی داوطلبان آزمون لیسانس به پزشکی، آیتم های دیگری مانند سنجش اضطراب و عصبانیت و ویژگی های شخصیتی داوطلب نیز مورد ارزیابی قرار می گیرد.

مشاوره لیسانس به پزشکی در مورد تعداد شرکت کنندگان آزمون لیسانس به پزشکی

آزمون لیسانس به پزشکی به دلیل دارا بودن شرایط محدودکننده برای متقاضیان دارای تعداد شرکت کنندگان به نسبت پایینی نیز می باشد. در سال 96 تعداد شرکت کنندگان آزمون لیسانس به پزشکی حدود 300 نفر بوده است که این آمار در سال های مختلف متفاوت است. یکی از دلایلی که می تواند موجب افزایش تعداد شرکت کنندگان آزمون لیسانس به پزشکی افزایش یابد، افزایش اطلاع رسانی به دانشجویان مقطع لیسانس در رشته های مختلف می باشد. با توجه به اینکه این اطلاع رسانی بیشتر شده است انتظار می رود که تعداد داوطلبان آزمون کارشناسی به پزشکی نیز هر ساله افزایش پیدا کند. اما همچنان شرایط سنی و معدلی یکی از دلایل کاهش چشم گیر تعداد شرکت کنندگان آزمون می باشد.

داوطلبان آزمون لیسانس به پزشکی می توانند در مرکز مشاوره همراه تحصیلی بطور کامل مورد مشاوره آزمون لیسانس به پزشکی قرار گیرند. در این مرکز قبول شدگان آزمون لیسانس به پزشکی حضور دارند و داوطلبان این آزمون می توانند با مشاوره تخصصی با این نفرات بطور کامل با شرایط آزمون لیسانس به پزشکی آشنا شوند و کلیه نکاتی را که برای موفقیت در آزمون لیسانس به پزشکی مورد نیاز است را فرا بگیرند.

آزمون لیسانس به پزشکی راه مناسبی برای آن دسته از داوطلبانی است که عاشقانه به دنبال پذیرش در رشته پزشکی هستند. این افراد با انگیزه فراوان می توانند علاوه بر قبولی در آزمون کتبی در آزمون مصاحبه نیز انگیزه و توانایی خود را برای قبولی در رشته پزشکی نشان دهند.

شما داوطلبان عزیز می توانید بطور کامل با اعتماد به مرکز مشاوره همراه تحصیلی کلیه مطالب و نیازمندی های خود را در ارتباط با آزمون لیسانس به پزشکی دریافت نمایید و یکی از قبول شدگان مرکز مشاوره همراه تحصیلی باشید.

یک نظر بنویسید

ارسال

نظرات

مینا

سلام کسی که دانشگاه ازاد در رشته های پیراپزشکی لیسانس گرفته امکان شرکت در ازمون رو داره؟

کارشناس همراه تحصیلی

سلام بله مهم نیست دانشگاه سراسری یا ازاد باشین. فقط باید شرایط سنی و معدلی رو داشته باشید.

مطهره

سلام و خسته نباشید هزینه تمامی جزوات به همراه نمونه سوالات این درس چقدر هست؟ و اینکه اگر من که ترم پنج علوم ازمایشگاهی هستم میتونم با خوندن کامل این جزوات و تسلط بر اونها در پاسخگویی به سوالات این درس موفق باشم؟

کارشناس همراه تحصیلی

سلام هزینه جزوات آزمون لیسانس به پزشکی 820 تومن هستش و با توجه به رشته شما برای این ازمون کاملا کافیه. برای سفارش با شماره 66479510 تماس بگیرید

مریم

سلام وقتتون بخیر. من دارای مدرک کارشناسی ارشد شیمی فیزیک از دانشگاه دولتی شیراز می باشم. آیا می توانم در آزمون کارشناسی ارزشد وزارت بهداشت شرکت کنم؟ درصورت قبولی آیا شبانه حساب می شوم یا روزانه؟

کارشناس همراه تحصیلی

سلام اگر مدرکتون رو ازاد کنید میتونید.

zahra.۷۷.sh

سلام کسی که از هر دوبار حق تحصیل رایگان در رشته های پزشکی و پیرا پزشکی استفاده کرده باشد نیز میتواند در این آزمون شرکت کند ودر صورت قبولی ،در این رشته تحصیل کند

کارشناس همراه تحصیلی

سلام طبق مقررات آزمون از این مقوله صحبتی نشده است و میتونید شرکت کنید توی این آزمون

امین

سلام آقایون باید برای این آزمون حتما سربازی رفته باشند یا میتونن بلافاصله بعد از گرفتن مدرک لیسانس در آزمون شرکت کنند؟

کارشناس همراه تحصیلی

سلام بله حتما باید کارت معافیت از خدمت یا کارت پایان خدمت رو داشته باشین

کارشناس همراه تحصیلی

سلام حتما باید کارت معافیت یا اتمام خدمت رو داشته باشند

سیاوش

سلام ایا من که لیسانس زیست شناسی عمومی هستم میتونم شرکت کنم

کارشناس همراه تحصیلی

سلام بله میتونید در ازمون لیسانس به پزشکی شرکت کنید و مشکلی نداره

لادن

سلام آیا قبول شدگان از همون ترم اول ادامه میدن یا واحد های گذرانده در دوره ی لیسانس و یا مواردی که کنکور میدن مطابقت داده میشه؟

کارشناس همراه تحصیلی

سلام در صورتی که قابل تطبیق باشه تطبیق میدن. ولی حدودا یکی دو ترمی کم میشه براتون

Samane

سلام،من کارشناس هوشبری ام،میتونم قبل از گذروندن طرحم آزمون بدم؟ یا حتما باید طرحم تموم شده باشه؟

کارشناس همراه تحصیلی

سلام بله مشکلی نداره و میتونید تو آزمون شرکت کنید

سارا

سلام خسته نباشید.من لیسانس مترجمی و دیپلم تجربی دارم. ایا میتونم توی این ازمون شرکت کنم؟

کارشناس همراه تحصیلی

سلام از اونجایی که لیسانس شما جزء رشته هایی هست که از تمام رشته ها میشه ورود کرد باید با معاونت علوم پزشکی تهران تماس بگیرید. احتمال شرکت شما پایینه چون این رشته رو زیرمجموعه رشته های انسانی طبقه بندی میکنن ولی باز با خودشون صحبت کنید بهتره چون برای این رشته های فکری نکرده بودن

Sasa

سلام‌.کسی که تربیت معلمی بوده و تعهد خدمت ۸ ساله داره، شامل طرح نیروی انسانی میشه برای محدودیت سنی یا نه؟یعنی تا ۳۳ سال سن جا داره برای شرکت در آزمون؟

کارشناس همراه تحصیلی

سلام این تعهد خدمتی که شما میفرمایین شامل آزمون لیسانس به پزشکی نمیشه. اما بازم درخواستتون رو برای معاونت آموزشی علوم پزشکی تهران بفرستین شاید با تشکیل کمیسیون این اجازرو دادن اما معمولا این اجازه رو نمیدن

Mili

سلام.لیسانس روانشناسی با دیپلم تجربی میتونه شرکت کنه؟

کارشناس همراه تحصیلی

سلام معاونت قبلا برای رشته های روانشناسی که واژه روانشناسی بالینی رو داشتن اجازه شرکت میداد. اما الان تمام رشته ها با نام روانشناسی پذیرش میشن و مورد شما رو میتونید با نامه زدن و تشکیل کمیسیون حل کنید.

m

باسلام ببخشید من تمام شرایط رو دارم اما مدرک دیپلمم کامپیوتر هستش یعنی مورد قبول نیست؟

کارشناس همراه تحصیلی

سلام میتونید شرکت کنید چون طبق شرایط رشته های علوم تجربی و ریاضی و فنی میتونن

کارشناس همراه تحصیلی

سلام میشه رشته های ریاضی و فنی میتونن شرکت کنن

El

سلام...من دانشجوی ترم۸مامایی هستم...معدل دیپلم بالای۱۹ دارم و کارشناسیمم بالای۱۶میشه..مدرک زبان رو هم بگیرم میتونم آزمون لیسانس به پزشکی بدم؟چون من هیچ رزومه تحصیلی ندارم میتونم شانسی برای پذیرفته شدن در مصاحبه داشته باشم؟و دیگه اینکه با توجه به رشته کارشناسیم میتونم از جزوات استفاده کنم؟

کارشناس همراه تحصیلی

سلام بله امسال هم کسانی رو داشتیم که بدون رزومه علمی خاصی در این ازمون قبول شدن. نمره خوب در کتبی خیلی مهمه . در کنارشم میتونید با فراهم کردن خلاصه مقاله و کارگاه و کنگره و امور خیریه رزومه حداقلی رو برای خودتون فراهم کنید.

El

سلام.من هیچ رزومه تحصیلی ندارم.بااین وجود میتونم در مصاحبه شانس‌قبولی داشته باشم؟ و دانشجوی‌ مامایی هستم جزوات برای قبولی و تسلطم کفایت میکنه؟

رق

سلام.با عرض خسته نباشید سوال بنده اینه که من ترم ٨ پرستاری هستم و خرداد فارغ التحصیل میشم میتونم شرکت کنم یا نه باید حتما موقع ثبت نام مدرک کارشناسی دستم باشه؟

Rq

با عرض سلام و خسته نباشی سوال بنده اینه که من ترم ٨ پرستاری هستم و خرداد فارغ التحصیل میشم میتونم ثبت نام کنم یا باید حتما موقع ثبت نام مدرک کارشناسی رو گرفته باشم و سال بعد شرکت کنم؟ لطفا جواب بدید

کارشناس همراه تحصیلی

سلام بله حتما باید فارغ التحصیل شده باشید. درخواست خودتون رو برای مشاوره به شماره 09120716037 بفرستید تا راهنماییتون کنیم

مان

سلام من دانشجوی شیمی تهران هستم قصد شرکت در کنکور رادارم میخواستم ببینم ازمون لیسانس به پزشکی بهتره یا کنکور مجددباتشکر

کارشناس همراه تحصیلی

سلام لیسانس به پزشکی معقول تره تعداد شرکت کنندگان پایینه حدود 250 نفره با هم سطح های خودتون ازمون میدین هیچ سهمیه ای در این ازمون وجود نداره تمامی دروس به هم مرتبط هست و خوندنش راحت تر و بهتره

الهه

سلام سال نو مبارک من هم دانشجوی شیمی هستم میخواستم ببینم اولا شانسی در قبولی آزمون کتبی رو دارم؟ با وجود این همه دانشجوی پیراپزشکی ک قصد شرکت دارن ! در صورت قبولی ! ممکنه در مصاحبه بخاطر اینکه رشته کارشناسیم غیر مرتبط با پزشکی بوده رد شم؟ سپاس

کارشناس همراه تحصیلی

سلام بله شانس دارین در سال های گذشته از رشته های مختلف قبولی داشتیم. نه اگر آیتم های مصاحبه رو رعایت کنید حتما پذیرفته میشین. برای اطلاعات بیشتر با شماره 09120716037 تماس بگیرید

زهرا

سلام خسته نباشید من دانشجوی ترم 4 رشته هوشبری هستم معدل کلم بالای 17 هست تا الان اگ بخوام به طور جدی برای آزمون لیسانس به پزشکی بخونم چه زمانی شروع کنم بهتره و چکار کنم؟

کارشناس همراه تحصیلی

سلام شما از همین الان میتونید کمکم منابع رو شروع کنید به خوندن تا اینکه سال اخر فشردگی کارتون خیلی زیاد نشه. برای مشاوره و راهنمایی بیشتر با شماره موبایل 09120716037 تماس بگیرید

زهرا

سلام من دانشجوی ترم 5هوشبریم وهمه شرایط شرکت تو ازمون رو دارم سوالم اینکه من کدوم منابع رو بخونم برام بهتره همین منابعی که تو سایتتون گذاشتین کافین

کارشناس همراه تحصیلی

سلام بله هم این منابع رو میتونید بگیرید و هم جزوات جهاد دانشگاهی رو. برای تهیه این جزوات با شماره 09120716037 تماس بگیرید این جحزوات بسیار کامل بوده و نیازی به رفرنس خوانی نیست

Roya

سلام ببخشید میخوتستم بپرسم هم زمان در اون سال میشه هم آزمون لیسانس به پزشکی رو داد هم یکی ازرشته های ارشد دیگه ؟؟؟

کارشناس همراه تحصیلی

سلام بله محدودیتی برای شرکت همزمان در دو کنکور وجود ندارد

Paniz

سلام خسته نباشید .دانشجوی ترم ۳ علوم آزمایشگاهی هستم و تمایل به شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی رو دارم می خواستم بپرسم با توجه به اینکه وقت دارم بهتره منابع اصلی رو بخونم یا جزوات؟ و یک سوال دیگه اینکه مدارک زبانی که برای این آزمون نیاره ایا امتحانی که فرضا برای ایلتس میدیم باید مربوط به همان سالی باشه که در ازمون ثبت نام کردیم یا تاریخ امتحان و به روز بودنش اهمیتی نداره و فقط نمره مهمه؟ و سوال آخرم اینه که توی مصاحبه بالا بودن معدل لیسانس هم تاثیر گذار هست یا نه؟

کارشناس همراه تحصیلی

سلام تو آزمون لیسانس به پزشکی از الان میتونید منابع رو بخونید ولی جزوات مرکز مارو هم که از چند منبع نوشته شدن رو هم میتونید استفاده کنید. مدرک زبان دو سال انقضا داره و جوری امتحان بدین که موقع ثبت نام تاریخش نگذشته باشه. توی مصاحبه خیلی تاثیر گذار نیست معدل لیسانس . برای اطلاعات بیشتر با شماره 09120716037 تماس بگیرید

نگین

سلام خسته نباشید من دانشجوی روانشناسی هستم دیپلم تجربی دارم می خواستم ببینم می تونم با این لیسانس توی ازمون لیسانس به پزشکی شرکت کنم ؟ و اگه نمیشه بنظرتون تغییر رشته بدم ؟ چون خیلی از پیراپزشکی ها رو می اوردم

مهلا

سلام وقتتون بخیر میخواستم بپرسم کسی که فارغ التحصیل دبیری ریاضی از دانشگاه فرهنگیان باشه میتونه تو ازمون شرکت کنه ؟؟؟ تعهد خدمت رو باید چیکار کرد ؟؟ میشه اول تو ازمون شرکت کرد در صورت قبولی اونوقت تعهد خدمت رو خرید؟

کارشناس همراه تحصیلی

سلام شما برای شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی مشکلی ندارید ولی باید تعهد رو با دانشگاه خودتون حل کنید

mshima603

سلام ببخشید اگر طرح اختیاری باشه وبریم اونم جزوافزودن دو سال به شرط سنی محسوب میشه؟

کارشناس همراه تحصیلی

سلام بله اختیاری هم محاسبه میشه

میکاسا

با سلام با تشکر از سایت بسیار عالی شما کسی که ارشد داره هم میتونه شرکت کنه؟ اخه شنیدم فقط کارشناسی ها میتونن من ترم 1 مامایی ام. هزینه جزوه ها چقدر میشه اگه بخام تهیه کنم؟ و جزوه ها چطوریه؟ کامله و منبع خوبیه؟ سپاس بیکران

کارشناس همراه تحصیلی

سلام خیر نمیتونه شرکت کنه اما اگر موقع ثبت نام نگین که ارشدین میتونید شرکت کنید چون معمولا استعلام نمیگیرن

فاطمه.ف

سلام و وقت بخیر من امسال کنکور دادم و علوم آزمایشگاهی دانشگاه تهران قبول شدم به نظر شما اگر از الآن شروع کنم امیدی به آزمون لیسانس به پزشکی می توانم داشته باشم و اینکه چه مدرک زبانی را بهتر از الان برایش اقدام کنم؟

کارشناس همراه تحصیلی

سلام وقت بخیر بله شانس پذیرش زیادی دارین چون رشتتون واحدهای درسی مشابه زیادی با آزمون لیسانس به پزشکی داره از سال دوم به بعد کمکم شروع کنید کافیه

زهرا

با سلام درصورتی که تمامی شرایط گفته شده رو داشته باشیم ولی دانشجوی ارشد باشیم(فارغ التحصیل ارشد نشده باشیم) امکان شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی هست؟

کارشناس همراه تحصیلی

سلام طبق قوانین نمیتونید شرکت کنید

زهرا

با سلام درصورتی که تمامی شرایط گفته شده رو داشته باشیم ولی دانشجوی ارشد باشیم(فارغ التحصیل ارشد نشده باشیم) امکان شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی هست؟

کارشناس همراه تحصیلی

سلام خیر

رضایی

سلام من سال ۱۴۰۴ لیسانس دبیری علوم تجربی از دانشگاه فرهنگیان میگیرم . بعدش میتونم در آزمون لیسانس به پزشکی شرکت کنم؟؟؟

کارشناس همراه تحصیلی

سلام بله ولی باید مشکل تعهد خدمتتون رو خودتون با دانشگاه خودتون حل کنید

رضایی

سلام میشه یه شماره تماس بدین. من باید با شما صحبت کنم

کارشناس همراه تحصیلی

سلام 09382482438

سپهر

سلام وقتتون بخیر . شرط معدل برای اشخاصی که تو مدرسه های نمونه دولتی درس خواندن برقرار هستش؟

کارشناس همراه تحصیلی

سلام بله

سحر

سلام وقت بخیر من لیسانس میکروبیولوژی دارم می‌خواستم بدونم میتونم آزمون لیسانس به پزشکی شرکت کنم؟

کارشناس همراه تحصیلی

سلام بله

ساره

سلام. من معدل کلم پایین 18 هست آیا میتونم با ترمیم معدل، معدلمو بالا ببرم و در آزمون لیسانس به پزشکی شرکت کنم؟

کارشناس همراه تحصیلی

سلام وقتتون بخیر 

در صورتی که با همون معدل ترمیم شده آزمون سراسری شرکت کرده باشید و لیسانس گرفته باشید