20 خرداد 1401

تافل هوم ادیشن

تماس با ما
دریافت مشاوره رایگان بصورت تلفنی

تافل هوم ادیشن چیست و چگونه برگزار می شود و راهکارهای قبولی و کسب نمره بالا در آزمون تافل هوم ادیشن یا تافل آنلاین چیست؟ در مرکز زبانهای خارجه همراه تحصیلی کلیه راهکارهای کسب نمره بالا در این آزمون در اختیار داوطلبان قرار داده می شود و کلیه داوطلبان می توانند با شناخت کافی از نحوه ثبت نام و در آزمون تافل هوم ادیشن و شناخت بخش های مختلف این آزمون، نمره مورد نیاز خود را بدست آورند.

edition.jpg

تافل هوم ادیشن چیست؟

آزمون تافل یکی از آزمون های تعیین سطح بین المللی زبان انگلیسی است که از نظر بسیاری از دانشگاه ها و کشور ها همانند آزمون آیلتس معتبر است. آزمون تافل توسط موسسه ETS برگزار می شود که یک موسسه آمریکایی است که برگزار کننده رسمی آزمون های TOEFL و GRE است.

از شروع پاندمی کووید–19 موسسه برگزار کننده آزمون تافل یعنی موسسه ETS تصمیم به برگزاری این آزمون به صورت آنلاین کرده است به صورتیکه شما می توانید در هر جای دنیا این آزمون را شرکت کنید و نمرات این آزمون نیز از نظر بسیاری از دانشگاه ها معتبر است.

آزمون تافل هوم ادیشن در ایران و اینکه تافل آنلاین چکونه برگزار می شود؟

به نقل از سایت همراه تحصیلی، تافل هوم ادیشن که در واقع نسخه انلاین آزمون تافل است، قابل برگزاری در ایران نیز هست. نحوه این آزمون تقریبا مانند تافل IBT ای است که می توانید به صورت حضوری در سنتر های معتبر سراسر کشور بدهید. این آزمون شامل 4 قسمت ریدینگ، لیسنینگ، اسپیکینگ و رایتینگ است که در کلیه دوره های آموزش زبان انگلیسی بر روی این مهارت ها کار می شود.

ریدینگ تافل هوم ادیشن

این بخش که در واقع بخشی است که به سنجش مهارت خواندن متقاضی می پردازد، شامل 30 سوال است که از 3 متن ریدینگ طرح می شود. سوالات این بخش مربوط به درک مطلب و معانی واژگان است و در واقع سطح مهارت خواندن شما را در متون اکادمیک می سنجد. نمره شما در این بخش از 0 تا 30 نمره است، نمره 23 به بالا نمره خوب محسوب می شود و بیشتر دانشگاه های مطرح کات اف 22 را برای این تسک در نظر می گیرند.

لیسنینگ تافل هوم ادیشن

بخش شنیداری یا لیسنینگ یکی دیگر از بخش های ازمون تافل است که شما پس از گوش دادن به یک فابل صوتی باید تعدادی سوال از ان فایل صوتی که می تواند مکالمه یا لکچر باشد را پاسخ بدهید. یک ازمون لیسنینگ شامل دو کانورسیشن و سه لکچر است که سوالات پس از پخش فایل صوتی برای شما نمایش داده می شود.

لحجه سوالات لیسنینگ ازمون تافل، امریکن است و ممکن است لکچرها و کانورسیشن هایی با لحجه بریتیش نیز در ان مطرح شود. نمره 20 به بالا در قسمت لیسنینگ ازمون تافل، نمره خوبی محسوب می شود و نشان می دهد که شما از سطح قابل قبولی برای فهمیدن فایل های صوتی اکادمیک دارید. قسمت لیسنینگ تقریبا سی دقیقه زمان از شما می برد و اگر به صورت لانگ باشد که شامل دو کانورسیشن و چهار لکچر است.

اسپیکینگ تافل هوم ادیشن

بخش گفتاری یا اسپیکینگ که یکی دیگر از بخش های آزمون تافل است تقریبا چالش برانگیزترین بخش آزمون تافل است که شامل چهار قسمت است. در بخش های مختلف ازمون از شما در مورد یک فایل صوتی یا یک فایل ریدینگ است و از شما خواسته می شود که حدود یک دقیقه در مورد ان فایل صحبت کنید. نمره بالای 20 در قسمت اسپیکینگ نمره خوبی محسوب می شود اما کات اف بعضی از دانشگاه ها برای این تسک نمره 25 می باشد. در قسمت اسپیکینگ شما باید با میکروفون صحبت بکنید و این یکی از تفاوت های این ازمون با ازمون ایلتس است که در ان شما در قسمت اسپیکینگ با اگزمینر یا مصاحبه کننده صحبت می کنید.

رایتینگ تافل هوم ادیشن

بحش رایتینگ یا قسمت نوشتاری، بخش نهایی آزمون تافل است، در این قسمت از شما خواسته می شود که در مورد یک موضوعی که می شنوید و می خوانید، یا یک موضوع رندوم ، بنویسید. بخش رایتینگ یکی از بخش های چالشی است که هم سطح گرامر و وکب شما و هم میزان برین استورمینگ شما به زبان انگلیسی سنجیده می شود.

بخش رایتینگ شامل دو تسک است که تسک اول که تسک اینتگریتد است، پس از گوش دادن به یک لکچر و خواندن یک متن ریدینگ ، خلاصه ان ها را به زبان خود بنویسید و تسک دوم که تسک ایندیپندنت است ، نظر شما را درباره یک موضوع می پرسد و شما باید چهارصد کلمه درباره ان بنویسید. نمره خوب در این قسمت نمره بالای 23 است و این رنج نمره نشان می دهد که سطح زبان شما برای نوشتن یک متن اکادمیک مناسب است.

 

edition1.jpg

 

قیمت تافل هوم ادیشن

قیمت ازمون تافل در هر کشور متفاوت است و تفاوت این قیمت در سراسر دنیا از صد و هشتاد تا دویست و چهل دلار متغیر است، اما هزینه تافل هوم ادیشن در همه جا ثابت بوده و این مقدار برابر با صد و نود دلار امریکا است. تافل هوم ادیشن در بسیاری از کشور های جهان قابل انجام است و پرداخت ان نیز هم با ووچر و هم با استفاده از پرداخت مستقیم کارت های اعتباری بین المللی است.

نحوه ثبت نام تافل هوم ادیشن یا تافل آنلاین

ثبت نام آزمون تافل هوم ادیشن همانند خود آزمون تافل ، از طریق خود سایت سازمان ETS است و شما باید با مدارک شناسایی خود که شامل ایدی کارت (کارت ملی) و پاسپورت است، که در سایت ETS اپلود می کنید و مشخص کردن نوع ازمون یعنی هوم ادیشن و تاریخ و ساعت ازمون، در این ازمون ثبت نام می شوید. نکته ای که در قسمت اخر مراحل ثبت نام وجود دارد این است که شما باید پروسه مربوط به پرداخت وجه را یا به صورت ووچر که این ووچر را می توانید از موسسه همراه تحصیلی تهیه کنید یا می توانید از طریق پرداخت مستقیم با استفاده از موسسه های پرداخت ارزی که وجود دارد، پرداخت کنید.

تافل هوم ادیشن تضمینی

موسسه همراه تحصیلی دوره های اموزشی تافل هوم ادیشن را که از کاملا تضمین کننده نمره شما در ازمون تافل است را برگزار می کند که شما با شرکت در دوره های موسسه همراه تحصیلی نمره اورال بالای نود خود را در تافل هوم ادیشن تضمین کنید.

جواب تافل هوم ادیشن

کارنامه تافل هوم ادیشن مانند کارنامه خود ازمون تافل پس از حدود 6 روز اماده می شود که این کارنامه قابل ارایه به تمامی دانشگاه ها است و از نظر اعتبار نیز تفاوتی با تافل IBT که در سنترهای معتبر برگزار می شود، ندارد.

موسسه همراه تحصیلی مفتخر است که در مسیر رسیدن به نمره دلخواهتان در ازمون تافل هوم ادیشن با برگزاری دوره های اموزشی صد در صد تضمینی ، شما را همراهی کند و به صورت تخصصی تمامی موارد و موضوعات این ازمون را خدمت شما با بهترین کیفیت ممکن ارایه می دهد.

 

 

یک نظر بنویسید

ارسال

نظرات

کامبیز بیژنی

بسیار ممنونم از خدمات بسیار عالیتون ، من که خیلی به هدفام نزدیک شدم

کارشناس همراه تحصیلی

ممنون که سایت مارو انتخاب کردید


محصولات مرتبط

  • img

    آموزش php

  • img

    آموزش php